Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17134
Stary 03.02.2011, 19:20
Malutka, chcąc zrobić muzeum z prawdziwego zdarzenia choćby na poziomie Legii to nawet i tyle miejsca byłoby za mało.
A gdzie tam jeszcze sklep i pusta przestrzeń na kolejkę / zainteresowanych pamiątkami.
Odpowiedz cytując