|
Mieszkam w skandynawi ogladam czasem lige norweska pamietajcie tu gra sie silowa pilke. JESLI w WISLE sa naprawde mocne zajecja a pilkarze maja to w nogach te wyniki niedziwia .NIECHCE nikogo usprawiedliwiac i mysle ze Wisla jest w tym momecie o wiele slabszym zespolem niz rok temu .A CI CO PRZYSZLI NIE ZREKAPENSOWALI wyprzedazy .
|