|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
#5214

03.02.2011, 19:15
|
WD PZPN zajął się sprawami Widzewa i Andrzeja Blachy
Cytat:
Na dzisiejszym posiedzeniu Wydział Dyscypliny PZPN ponownie zajął się sprawą Andrzeja Blachy oraz Widzewa Łódź.
Z tytułu niewywiązywania się ze zobowiązań finansowych przez poprzedników prawnych Wydział Dyscypliny PZPN wymierzył Widzewowi Łódź karę w wysokości 50 tysięcy złotych. Sprawę do ponownego rozpoznania Wydziału skierował wcześniej Związkowy Trybunał Piłkarski.
Wydział Dyscypliny PZPN kontynuował postępowanie w sprawie łamania przez Andrzeja Blachę zakazu wykonywania zawodu trenera piłki nożnej. Na dzisiejszym posiedzeniu przesłuchano trzech zawodników grających obecnie w Hutniku Warszawa. Kolejne posiedzenie w tej sprawie wyznaczono na 3 marca.
Wydział Dyscypliny PZPN prowadzi ponadto postępowanie przeciwko Andrzejowi Blasze związane z czynami korupcyjnymi w klubach - Koronie Kielce, Motorze Lublin, Kolejarzu Stróże i Unii Janikowo. Prawdopodobnie orzeczenie w tej sprawie Wydział wyda na posiedzeniu 10 lutego.
Wydział Dyscypliny PZPN zdecydował również o wykluczeniu ze struktur Polskiego Związku Piłki Nożnej obwinionych o czyny korupcyjne Mariana Duszy i Ryszarda Forbricha.
|
90minut.pl
|
|