Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43086
Stary 03.02.2011, 18:47
Markus napisał(a):Wyświetl post
Dotychczasowe spraringi potwierdzają, że Wisła bardzo pilnie potrzebuje dodatkowego napastnika, przynajmniej jednego bocznego obrońcę i bramkarza. Wcale kolorowo nie jest też na środku defensywy.

Z niecierpliwością będę też czekał na dzień, w którym tak słabi i nieprzydatni piłkarze jak Kowalski odejdą z klubu.
Powiem tyle ... jakiś rok temu mieliśmy obronę, mieliśmy atak, mieliśmy prawie bramkarza i jednego środkowego pomocnika. Mówię o 'Pawełku-Alvarezie, Marcelo, Głowackim,Diazie-Sobolewskim-Brożku'
Trzeba było wzmocnić zespół na innych pozycjach ale woleliśmy sprzedawać to teraz powiem tyle, że mamy może jednego obrońcę środkowego i tyle ... może jeszcze ofensywnego pomocnika jak się sprawdzi (Melikson) a o reszcie to się nie chce wypowiadać ;] Sobol to już nie ten Sobol, teraz tylko walczy, przerywa grę ale już więcej technicznej gry od siebie nie da ;]
Myślałem, że może Małecki teraz wybuchnie formą ale on to wybuchnie ale agresją...

Jovanic, Paljic, Branco,Cikos, Łobo,Jirsak, Boguski,a teraz forma Żurawskiego to przeciętność i nadaje się według mnie tylko do Arki Gdynia (bez urazy dla tego klubu).

Nie widzę żadnego potencjału w tej drużynie, poza może Meliksonem, którego nie widziałem live.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując