AS82 napisał(a):

|
Wałęsa nie jest czynnym politykiem od kilku lat ,wiec porównaniem raczej nie trafiłes...
|
Można podac przykłady: Niesiołowskiego, Palikota.
Oni tylko gaszą Polskę.... w przeciwieństwie do Kaczyńskiego
A propos tematu: przyjemnie czyta się niektóre merytoryczne wypowiedzi. Natomiast kiedy do glosu dochodzą argumenty emocjonalne (z obydwu stron) to robi sie raczej żalośnie