skeba napisał(a):

|
Wole szrot, który strzela bramki, niż gwiazdora Riosa o bajeccznej technice, który nie strzelił ani jednej bramki.
|
jeżeli będziemy tak myśleć jak ty to swojego noska nie wychylimy dalej jak POLSKA a Ligę Mistrzów będziesz oglądał w środę TVP2 20;45 Omonia Nikozia -MKS Żilina a w czwartek na onet.pl przeczytasz że Wisła Kraków zremisował Tobołem Kostanaj w LE . Wszystko tworzymy od nowa już niema Super Wisły ,a sukcesy rodzą się w bulach i musimy się z tym pogodzić