DeadOrAlive napisał(a):

|
Nie jest patałachem, po prostu on ma tam mimo wszystko chyba mniejsze możliwości niż Polonia, Wojciechowskiego...
|
Co ma niby mniejsze? Kuban ma w planach walczyć o mistrzostwo rosj (nie w tym roku ale w ciągu paru najbliższych),i a ty mówisz że ma mniejsze możliwości. Ponadto znając Dana to teraz mają treningi baardzo mocne więc taki wynik mnie nie dziwi.