Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
1
03.02.2011, 17:30
Podejrzewam że nasi zawodnicy jeszcze nigdy nie dostali tak w kość jak teraz stąd słaba gra i wyniki , dopiero na zgrupowaniu w Turcji zobaczymy prawdziwe oblicze drużyny,
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80