A ja o Wiśle, konkretnie polityce transferowej znalazłem coś takiego:
http://www.igol.pl/article,31319.html
Patrząc na obecne wyniki Wisły z oceną tych nowych zawodników lepiej się na razie przynajmniej powstrzymać...
,,Kibic jest od tego by wspierać swoją drużynę, a nie by wspierać najlepszych"