Wyświetl pojedynczy post
heyah_pozytywny
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#949
Stary 03.02.2011, 16:52
A ja o Wiśle, konkretnie polityce transferowej znalazłem coś takiego:

http://www.igol.pl/article,31319.html

Patrząc na obecne wyniki Wisły z oceną tych nowych zawodników lepiej się na razie przynajmniej powstrzymać...
,,Kibic jest od tego by wspierać swoją drużynę, a nie by wspierać najlepszych"
Odpowiedz cytując