Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#805
Stary 03.02.2011, 15:45
zielak14 napisał(a):Wyświetl post
mieliśmy w ogóle jakieś celny strzeł czy coś? nic się nie dzieje u nas w ofensywie...

Podobno w ogóle nie wychodzimy z własnej połowy, a relacja na oficjalnej manipuluje faktami !



EDIT:

No to przegrywamy. PŁACZKI MODE ON !!
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez Reser : 03.02.2011 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując