Titto napisał(a):

Spokojnie. Jeszcze nawet nie widziałeś Meliksona w akcji...
A Błaszczykowski "fantastycznym" jak to ująłeś piłkarzem nie jest.
W ostatnich meczach jest jednym ze słabszych ogniw Borussii jest jednym ze słabszych ogniw w zespole. W ogóle ten sezon klubowy nie jest tak udany.
Wstrzymałbym się więc z ocenę, że jest co najmniej o klasę gorszy od Błaszcza...
|
Widzisz, to twoja ocena, a ja przedstawilem swoja i ja porzadnie uargumentowalem. Oceniam Meliksona po tym, co "osiagnal" do tej pory w zawodowym futbolu, gdzie sie nie sprawdzil, gdzie gra i skad przychodzi(ze slabego klubu z bardzo przecietnej ligi, gdzie statystycznie wyglada slabiutko). Filmiki tez wygladaja kuriozalnie...w ogole jaki "ekspert" ocenia pilkarza po czyms takim ;]? O reprezentacji Izraela nawet nie pisze, bo jest slabsza od naszej, a chlopak zaliczyl zaledwie 1 wystep. Gdyby byl rzeczywiscie tak swietny, to kolejni selekcjonerzy by chyba z niego nie rezygnowali

? Blaszczykowski, gdy jest zdrowy i kiedy jest w formie, prezentuje poziom nieosiagalny dla kazdego polskiego pilkarza.