Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3146
Stary 03.02.2011, 14:58
Dodatkowo, Orange Sport nie transmituje tego meczu zapewne dlatego, że nikt nie wyprodukuje z niego sygnału. To kolejny dowód na to, że tego meczu niestety nikt nie transmituje.
Odpowiedz cytując