Bambo1906 napisał(a):

|
Przez wprowadzenie tych zasad bezpieczeństwa to chyba teraz nie przejdzie... chociaż miejmy nadzieję że jednak tak ;P
|
Nie wiem ale chyba zdają sobie sprawe że wiekszość ludzi z G będzie chciała przeniesc się na C po otwarciu. Na razie nie ma co sie zastanawiać, niech to w końcu otworzą i wtedy zobaczymy.