Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17113
Stary 03.02.2011, 14:53
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
Przez wprowadzenie tych zasad bezpieczeństwa to chyba teraz nie przejdzie... chociaż miejmy nadzieję że jednak tak ;P
Nie wiem ale chyba zdają sobie sprawe że wiekszość ludzi z G będzie chciała przeniesc się na C po otwarciu. Na razie nie ma co sie zastanawiać, niech to w końcu otworzą i wtedy zobaczymy.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując