misiek_86 napisał(a):

|
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Marszałkiem - na skalę naszej ligi to przynajmniej solidny napastnik - dość skuteczny, bardzo silny fizycznie, dobrze stojący na nogach i poprawnie panujący nad piłką. Idealny na zmiennika u Nas, a w Legii pewnie byłby najlepszy (w Legii w ataku obecnie to chyba każdy z naszych byłby najlepszy, nawet M.Ż. bez formy).
|
Słaba jest Legia w ataku to prawda, no ale nie aż tak - bez przesady

Ostatecznie Wisła strzeliła dwa gole więcej w tym sezonie jak do tej pory..