Bambo1906 napisał(a):

|
Chodzi Ci o to jak zamknęli C do przebudowy?
|
Raczej nie o to.Pamiętam jak jeszcze stare D nie było otwarte, tylko kupowało się karnety na C i w trakcie rundy otworzyli trybune z gwiazdą i bez problemu wchodziło się na karnet z C na D.