Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17111
Stary 03.02.2011, 14:41
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
Chodzi Ci o to jak zamknęli C do przebudowy?
Raczej nie o to.Pamiętam jak jeszcze stare D nie było otwarte, tylko kupowało się karnety na C i w trakcie rundy otworzyli trybune z gwiazdą i bez problemu wchodziło się na karnet z C na D.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując