|
"Nie zanosi się również na poprawę komfortu oglądania meczów. Stadion Wisły nadal nie jest przygotowany do serwowania gotowanych posiłków, przyrządzanych na miejscu. Na obiekcie nie ma bowiem systemu oddymiania."
Obiekt za 500 baniek na którym można sprzedawać precle. Brawo Jacku.
|