Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17110
Stary 03.02.2011, 14:38
"Nie zanosi się również na poprawę komfortu oglądania meczów. Stadion Wisły nadal nie jest przygotowany do serwowania gotowanych posiłków, przyrządzanych na miejscu. Na obiekcie nie ma bowiem systemu oddymiania."

Obiekt za 500 baniek na którym można sprzedawać precle. Brawo Jacku.
Odpowiedz cytując