Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3145
Stary 03.02.2011, 14:12
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Powinna byc gdzies transmisja na zagranicznym kanale. Patrząc logicznie na to co pisał klub że hiszpanie maja prawa transmisji i jeśli się zgodzą to klub pokaże skrót.
Napewno Norweska (TV2 Sport) i Szwedzka (TV4 Sport) maja prawa do tego turnieju, ale Szwedzi dzis pokazuja IFK (wlasnie teraz) i pofinal wieczorem. Natomiast Norwedzy o 16:00 pokazuja mecz swoich druzyn: Valerenga - Tromso + pofinal wieczorem. Wiec nie liczylbym na transmisje na zadnym zagranicznym kanale.
Odpowiedz cytując