Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro
Offline
#
3143
03.02.2011, 13:53
Wiem, że nie ma transmisji przez polska telewizję, a nie wie ktoś czy może jakaś norweska stacja się pokusiła o transmisje?
www.viagrasansordonnancefr.com viagra femme france rapide
siekierski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siekierski
Znajdź inne posty napisane przez siekierski