Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3143
Stary 03.02.2011, 13:53
Wiem, że nie ma transmisji przez polska telewizję, a nie wie ktoś czy może jakaś norweska stacja się pokusiła o transmisje?
Odpowiedz cytując