Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2284
Stary 03.02.2011, 13:42
A to jedne z ostatnich wiadomości transferowych na naszych ligowych boiskach :
Obrońca Pogoni Szczecin Maciej Mysiak będzie wiosną występował w PGE GKS Bełchatów. Piłkarz już wcześniej podpisał z górniczym klubem umowę mającą obowiązywać od 1 lipca, ale kluby doszły do porozumienia w sprawie wcześniejszego transferu.
I coś z niższej półki lecz myślę , że także ciekawe :
Były napastnik m.in. Lecha Poznań, a ostatnio występujący w Koronie Kielce Krzysztof Gajtkowski podpisał kontrakt z pierwszoligową Wartą Poznań.W trakcie przerwy zimowej Warta pozyskała już sześciu nowych graczy. Oprócz Gajtkowskiego do poznańskiego zespołu wcześniej dołączyli Artur Marciniak, Piotr Kieruzel, Maciej Scherfchen, Łukasz Białożyt i Adrian Bartkowiak.
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując