Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY
Offline
#
9171
03.02.2011, 12:53
Na tym filmiku Siwakow wygląda dobrze. I nie uważam tak dlatego, że na gierce strzelił 2 bramki, ale jak sobie pykali w parze z meliksonem piłka po ziemi i w powietrzu to widać, że technikę użytkową ma na dobrym poziomie.
Przemas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemas
Znajdź inne posty napisane przez Przemas