Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43076
Stary 03.02.2011, 12:42
Ja bym ściągnął do napadu Rengifo. Z tego co słyszałem to Omonia nie chce z nim przedłużyć kontraktu, a koleś w lidze dobrze sobie radził i pewnie nie byłby drogi
Odpowiedz cytując