Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17108
Stary 03.02.2011, 12:33
PAC napisał(a):Wyświetl post
Była już kiedyś taka sytuacja że parę meczy młyn był na starym C a w trakcie rundy przeniósł się na północną i nie było problemu z osobami które miały karnety żeby się przeniosły. Nie wiem jak wyglądałoby to teraz.
Chodzi Ci o to jak zamknęli C do przebudowy?
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując