PAC napisał(a):

|
Była już kiedyś taka sytuacja że parę meczy młyn był na starym C a w trakcie rundy przeniósł się na północną i nie było problemu z osobami które miały karnety żeby się przeniosły. Nie wiem jak wyglądałoby to teraz.
|
Chodzi Ci o to jak zamknęli C do przebudowy?