Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2279
Stary 03.02.2011, 12:32
misiek_86 napisał(a):Wyświetl post
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Marszałkiem - na skalę naszej ligi to przynajmniej solidny napastnik - dość skuteczny, bardzo silny fizycznie, dobrze stojący na nogach i poprawnie panujący nad piłką. Idealny na zmiennika u Nas, a w Legii pewnie byłby najlepszy (w Legii w ataku obecnie to chyba każdy z naszych byłby najlepszy, nawet M.Ż. bez formy).
Jasne Kogo tam macie... No tak wielka Gwiazde ktora jeszcze meczu jednego nie zagrala a juz bylaby najlepsza,Riosa ktory bramek ile ma ? Zurawskiego, ktory razem z Riosem ma mniej bramek niz Mezenga. Boguski - ktory wiemy ze gra piach, Malecki - strzelec wyborowy
Tak, kazdy u Nas bylby najlepszy hehehe

Co do Rengifo to klocek jest i tyle. Niech go wepchna Wojciechowskiemu albo do Arki Jak juz chca kogos z lapanki, to niech ma w slabszej lidze przynajmniej 10 goli w tym sezonie...
Ostatnio edytowane przez kreseq : 03.02.2011 o godz. 12:40.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując