misiek_86 napisał(a):

|
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Marszałkiem - na skalę naszej ligi to przynajmniej solidny napastnik - dość skuteczny, bardzo silny fizycznie, dobrze stojący na nogach i poprawnie panujący nad piłką. Idealny na zmiennika u Nas, a w Legii pewnie byłby najlepszy (w Legii w ataku obecnie to chyba każdy z naszych byłby najlepszy, nawet M.Ż. bez formy).
|
Jasne

Kogo tam macie... No tak wielka Gwiazde ktora jeszcze meczu jednego nie zagrala a juz bylaby najlepsza,Riosa ktory bramek ile ma ? Zurawskiego, ktory razem z Riosem ma mniej bramek niz Mezenga. Boguski - ktory wiemy ze gra piach, Malecki - strzelec wyborowy

Tak, kazdy u Nas bylby najlepszy hehehe
Co do Rengifo to klocek jest i tyle. Niech go wepchna Wojciechowskiemu albo do Arki

Jak juz chca kogos z lapanki, to niech ma w slabszej lidze przynajmniej 10 goli w tym sezonie...