|
Ave Wisła !
Offline
|
#124

03.02.2011, 12:29
|
Pomagamy Australii! Z inicjatywy zawodniczki Wisły Can-Pack Kraków i reprezentantki Australii Erin Phillips, rozpoczynamy licytacje, z których dochód zostanie przekazany na rzecz dotkniętej powodzią ojczyzny wiślaczki. A na kibiców czeka między innnymi... kolacja z samą Erin Phillips!Kolacja z Erin Phillips, piłka z autografami drużyny - wraz z całym sztabem szkoleniowym - "Białej Gwiazdy", unikalny kalendarz, a nawet... krawat od prezesa TS Wisła! To i nie tylko to mogą wylicytować fani kobiecej koszykówki.
Pieniądze uzyskane dzięki internetowym aukcjom zostaną przekazane na potrzeby odczuwającej skutki powodzi Australii - między innymi często pozostawionym samym sobie zwierzętom, które ucierpiały w wyniku tej strasznej klęski żywiołowej.
http://allegro.pl/listing.php/search...&category=3966
|
|