Facet jest na tyle doświadczony,że wie iż nie ma sensu ryzykować kontuzji w jakiejś kopaninie sparingowej. O jego umiejscawiając jestem spokojny.
Natomiast co do Maora i jego filmików. Chciałem Wam powiedzieć,że Jirsak jak nie jest kryty, nikt go nie naciska to też niezłe piły dogrywa

.