polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

A mnie się wydaje, że oszołomstwem jest tylko i wyłącznie lewica, zwłaszcza, że prawdziwej i poważnej prawicy w Polsce nie ma.
Nikt poważny na forum nie napisał o Meliksonie niczego złego. Odezwała się jakaś dzieciarnia/troglodyci, nikt tu nie sieje rasizmu i nie ma najmniejszego powodu, żeby dać z siebie rasistów robić. Rozumiem, że samobiczowanie się sprawia Ci przyjemność?
|
Chyba odbiegłeś trochę od tematu, nie sądzisz?
Inna rzecz, że za bardzo się emocjonujesz nieistniejącymi już od połowy XX wieku etykietkami partii politycznych.
Prawica, lewica? Takie partie to możesz co najwyżej spotkać w podręcznikach do politologii lub w knajpach gdzie studenci świeżo po przeczytaniu Marksa, Hayeka, Burke'a czy innego Zizka postanawiają zbawić świat.