polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Nie chce nic mówić, ale zachowanie Holendra przy pierwszej bramce dla Valerengi nie świadczyło o cleberowaniu, wręcz przeciwnie, gość wysunął nogę i odsunął się od akcji.
|
Standardowy polski kopacz w takiej sytuacji by się nie odsunął, wyciął gościa, sprokurował karnego i wyleciał z boiska...
Powinien się zachować lepiej, ale w pierwszej fazie - szybiej doskoczyć do przeciwnika, może inaczej się ustawić. Ale w momencie interwencji moim zdaniem już nic więcej nie dało się zrobić