Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17107
Stary 03.02.2011, 11:42
Obecnie brakuje przede wszystkim samych kiosków. Ściany i podłogi muszą być powierzchniami zmywalnymi oraz tłuszczo-kwaso odpornymi, krótko mówiąc trzeba je wyłożyć płytkami. W tych dziurach pod kioski podciągnięte są wszystkie instalacje - woda, prąd, odpływy, ale również wentylacja i instalacje CO2.
Trzeba położyć płytki, postawić ladę, zamontować roletę przeciwpożarową, zakupić cały osprzęt kiosków - kuchenki, zmywarki, okapy, kasy itd. Lista wyposażenia jest bardzo długa, jak to będzie wyglądać na SN możecie zobaczyć tutaj: http://www.speedyshare.com/files/266...10_12_2008.pdf
W Gdańsku i Wrocławiu będzie bardzo podobnie.

Tutaj nie trzeba gazu, dzisiaj wszystko przygotowuje się w urządzeniach elektrycznych.
Odpowiedz cytując