Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43072
Stary 03.02.2011, 11:38
No dobra w Polsce gra się szybciej. Ale czy z sensem ? Przecież to są zawody kto szybciej wybije piłke, a nie kto szybciej zrobi ofensywną akcję.
No i jeszcze ranking najlepszych zawiera najczęściej rozbójników co lepiej grają łokciami jak nogami.

Czy o to chodzi Maaskantowi ? Zdecydowanie nie. On chce poukładac naszą grę, również poprzez sprowadzenie nowych, pasujących do koncepcji zawodników.
My nie mamy się dostosowywać do przeciwnika, tylko narzucać swoją grę i niech inni biegają. Niestety z obecnymi zawodnikami to nie wychodzi. Nie potrafią się utrzmać przy piłce, panikują przy pressingu, malo pokazują się do gry. Jak Maor Genkov i Sivakov nie wypalą, to może być duży problem. Podobny jak był na jesieni. Wtedy jednak mielismy słabszą obronę, bez Jaliensa. Licze, ze ten zawodnik uspokoi trochę grę "z tyłu".
Ostatnio edytowane przez tofik : 03.02.2011 o godz. 11:41.
..
Odpowiedz cytując