|
BEZ watpienia jest to pilkarz kreatywny .Wisla ma wielki problem i on sie niezmienia od lat jest to brak gry bez pilki pilkarze na boisku stoja .NIEDOSCI ze niema jakis tuzow techniki to ci co sa na bojsku mam wrarzenie ze czekaja na autobus ,tak bylo za Skorzy tak jest dzisiaj .Mam nadzieje ze nowi to zmienia.
|