Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9164
Stary 03.02.2011, 11:04
Wg mnie trener i dyr sportowy wychodzą z założenia, że wypada dać szansę zaprezentowania się w meczach piłkarzowi, który ma jeden z najwyzszych kontraktow. Bo na dobrą sprawę całą rundę albo był kontuzjowany albo skład był już ustalony i nie było w nim Łobo.
..
Odpowiedz cytując