|
Wg mnie trener i dyr sportowy wychodzą z założenia, że wypada dać szansę zaprezentowania się w meczach piłkarzowi, który ma jeden z najwyzszych kontraktow. Bo na dobrą sprawę całą rundę albo był kontuzjowany albo skład był już ustalony i nie było w nim Łobo.
. .
|