Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9163
Stary 03.02.2011, 11:04
Kocham to forum Przychodzi jakiś typ z Izraela, 99% osób stąd nie oglądało nawet 5 minut jego gry, ale skuteczny przekaz, że w poprzednim klubie prawie podcinają sobie żyły w związku z jego odejściem, dodatkowo oficjalny FB Wisły kręci bajerę, że zajebiście się prezentuje na pierwszym treningu, plus Matka Polka i co?

Maor i Reprezentacja!

wracajcie niektórzy do Pokeballa............
Odpowiedz cytując