Kocham to forum

Przychodzi jakiś typ z Izraela, 99% osób stąd nie oglądało nawet 5 minut jego gry, ale skuteczny przekaz, że w poprzednim klubie prawie podcinają sobie żyły w związku z jego odejściem, dodatkowo oficjalny FB Wisły kręci bajerę, że zajebiście się prezentuje na pierwszym treningu, plus Matka Polka i co?
Maor i Reprezentacja!
wracajcie niektórzy do Pokeballa............