Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
43070
03.02.2011, 11:02
właśnie obejrzałem filmiki z popisami Meliksona , facet wygląda nieźle , widać że bazuje na szybkości ale ma też fajną technikę i dobry strzał . Powinien sobie poradzić ale jak będzie zweryfikuje liga , teraz to możemy sobie gdybać...
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80