Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9162
Stary 03.02.2011, 10:57
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ciężka sprawa z Łobo bo połyka co miesiąc 120 tyś zł z kasy a nic nie gra.Teraz jak doszedł Melikson który też gra na skrzydłach wydaje sie chwile Łobo są policzone i dojdzie do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron chyba że uda sie Wojtka sprzedac np. na Cypr
http://gwizdek24.se.pl/zlota-setka-2...-z_127761.html
W przypadku Łobodzińskiego dopatrywałby się innej niż normalnie praktyki. Gra,bo ma wysoki kontrakt a nie że ma wysoki kontrakt,bo dobrze gra. I raczej wysoki kontrakt jest powodem tego,ze chłop dostaje szansę gry. Podejrzewam,że Stan liczy na to,że facet będzie miał np z rundę konia i uda się go gdzieś upchnąć. Dlatego Maaskant także z tego powodu wystawia go do gry a nuż np w czasie sparingu wkręci jakieś dwie piły, jakiś menago będzie siedział na trybunach..... nawet wypożyczenie byłoby dla Stana porządane.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując