|
To było do przewidzenia. Widać, że łażą po obiektach Wisły i wymyślają do czego by sie tu przyczepić. Kiedyś była taka afera, że dziennikarze zapłacili graficiarzowii żeby namalował napisy antyniemieckie i na tej podstawie rozkręcili w mediach całą kampanię przeciwko "polskim nacjonalistom".
|