Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43068
Stary 03.02.2011, 10:00
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawie by bylo jakby bardziej w Naszej kopanej sprawdzil sie Siwakov niz Maor czego nie mozna wykluczyc.... Zyczylbym sobie jednak zeby obydwaj okazali sie istotnym wzmocnieniem.
Dokładnie.Do naszej młóckarni idealnie nadają się drwale typu Sobol, Injac, Borysiuk, Grzyb Rafał,Głowacki,Bosacki,Choto, Cleber a więc piłkarze stricte defensywni, silni i zdecydowani, nie bojący się odstawić nogi w starciach stykowych. W naszej ligowej rzeczywistości piłkarze błyskotliwi są skutecznie tłamszeni przez w/w. Sądząc po charakterystyce piłkarskiej Sivakova sądze że się nada.
Co do Maora to wstrzymałbym się ze wstępną oceną do pierwszych 5-8 kolejek...
Ostatnio edytowane przez PANDEM0NIUM : 03.02.2011 o godz. 12:09.
Odpowiedz cytując