Feniks1983 napisał(a):

|
Ciekawie by bylo jakby bardziej w Naszej kopanej sprawdzil sie Siwakov niz Maor czego nie mozna wykluczyc.... Zyczylbym sobie jednak zeby obydwaj okazali sie istotnym wzmocnieniem.
|
Dokładnie.Do naszej młóckarni idealnie nadają się drwale typu Sobol, Injac, Borysiuk, Grzyb Rafał,Głowacki,Bosacki,Choto, Cleber a więc piłkarze stricte defensywni, silni i zdecydowani, nie bojący się odstawić nogi w starciach stykowych. W naszej ligowej rzeczywistości piłkarze błyskotliwi są skutecznie tłamszeni przez w/w. Sądząc po charakterystyce piłkarskiej Sivakova sądze że się nada.
Co do Maora to wstrzymałbym się ze wstępną oceną do pierwszych 5-8 kolejek...