Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43067
Stary 03.02.2011, 09:27
AOT napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym się specjalnie znał, ale na tych filmikach z Meliksonem jedna rzecz mi się w oczy rzuciła: wszyscy obrońcy/pomocnicy kryją "na radar". Jak chłop był w środku boiska, to miał zwykle z 15 metrów dookoła, a zatem w .... czasu żeby się zastanowić i zagrywać se takie fikuśne piłki. Owszem, widać że chłop jakieś pojęcie o piłce ma, dużo potrafi, ale nie wiadomo czy jak go nie przycisną, to nie zgaśnie jak Jirsak. Bez kitu, tam obrońcy grają jak amatorzy - niespecjalnie chce im się podejść do człowieka z piłką, więc sobie obserwują z bezpiecznej odległości, jakby bali się zaatakować. Nic dziwnego, że rozjebaliśmy u siebie Beitar - analogicznie jeśli tylko Melikson ma piłkę, obrona się rozstępuje jak morze przed Mojżeszem...

Bardzo dobre spostrzezenie. Tak wiec uwazam ze mozemy sie cieszyc ze Maor do Nas przyszedl ale nie ma co sie podpalac zbytnio bo mozna sie srodze rozczarowac. Wystarczy ze w kilku zespolach zawodnicy srodka pola mocniej w niego wejda i moze byc tak jak z Stiliciem ze bedzie unikal ostrej gry (chociaz mam nadzieje ze Maor jednak nie okaze sie taka panienka).

Ciekawie by bylo jakby bardziej w Naszej kopanej sprawdzil sie Siwakov niz Maor czego nie mozna wykluczyc.... Zyczylbym sobie jednak zeby obydwaj okazali sie istotnym wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując