ciężka sprawa z Łobo bo połyka co miesiąc 120 tyś zł z kasy a nic nie gra.Teraz jak doszedł Melikson który też gra na skrzydłach wydaje sie chwile Łobo są policzone i dojdzie do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron chyba że uda sie Wojtka sprzedac np. na Cypr
http://gwizdek24.se.pl/zlota-setka-2...-z_127761.html