Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9160
Stary 03.02.2011, 09:18
ciężka sprawa z Łobo bo połyka co miesiąc 120 tyś zł z kasy a nic nie gra.Teraz jak doszedł Melikson który też gra na skrzydłach wydaje sie chwile Łobo są policzone i dojdzie do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron chyba że uda sie Wojtka sprzedac np. na Cypr
http://gwizdek24.se.pl/zlota-setka-2...-z_127761.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.02.2011 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując