Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9159
Stary 03.02.2011, 09:14
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Wyobraz sobie ze wpadlem o czym zreszta napisalem ale chyba zle doczytales (post 9149, ktory zreszta sam cytowales...). Ja tylko odpowiedzialem na Twoje zdanie co ma Maaskant zrobic z Lobo skoro nikt go nie chce. Bo przeciez zgodzisz sie ze nie musial dawac kolejnej szany Lobo i stwierdzic ze nie wiaze z Nim planow i spokojnie zeslac do ME lub jak sam powiedziales zagwarantowac mu staly abonament na lawce rezerwowych lub na trybunach.

Pozdro i bez napinki.
Jest dopiero pierwszy obóz z nimi, więc pewnie każdy dostaje szanse. Po obozie podejmie decyzje i zobaczymy, ale raczje Łobodziński nie ma większych szans na nic i wcale nie oczekuję, ze nagle stanie się wielkim graczem, bo jest po prostu słaby i został przepłacony. Następny w kolejce jest Garguła.
Odpowiedz cytując