Teqcontroller napisał(a):

Po pierwsze to on musi dostać paszport.
Po drugie to on musi coś sobą zaprezentować czyli dobra gra w lidze.
|
O to mi właśnie chodzi. Jeszcze nie ma paszportu, nie zagrał ani jednego meczu u Nas a już się zaczyna, że może już do Reprezentacji itd. Pamiętajcie, że On przeszedł kilka szczebli młodzieżówki + jeden mecz w seniorskiej , więc bliżej mu do reprezentacji Izraela niż do Nas. Z drugiej strony, w naszej reprezentacji ma większe szanse na Euro...