Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 03.02.2011, 09:05
Donson napisał(a):Wyświetl post
Nie ma tego w artykule ale:
Utrata ważności poprzedniej Karty nie idzie w parze z utratą prawa pierwokupu na zajmowane miejsce - mam nadzieję.
Może ktoś to potwierdzić czy znowu mamy się czuć wystrychnięci na dudka?
Znowu będzie owczy pęd po miejsca?
Poczekaj na ogłoszenie warunków sprzedaży karnetów i biletów. Na pewno napiszą szczegółowo co i jak.

tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
kto mysli o tym zeby zrobic sobie fote w koszulce Wisly. Na fotce gdzie jest Sobol troche tam widac tshirta
Wątpię aby zdjęcie obejmowało choć trochę tej koszulki. Zapewne zmieści się sama facjata.
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 03.02.2011 o godz. 09:08.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując