Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9157
Stary 03.02.2011, 09:02
zim zum napisał(a):Wyświetl post
A nie wpadłeś na to, że gość dostaje pewnie jedne z ostatnich szans udowodnienia czegoś i jeżeli dalej będzie się tak po czole kopał to w sezonie jedyne na co może liczyć, to maksymalnie ławka ?
Wyobraz sobie ze wpadlem o czym zreszta napisalem ale chyba zle doczytales (post 9149, ktory zreszta sam cytowales...). Ja tylko odpowiedzialem na Twoje zdanie co ma Maaskant zrobic z Lobo skoro nikt go nie chce. Bo przeciez zgodzisz sie ze nie musial dawac kolejnej szany Lobo i stwierdzic ze nie wiaze z Nim planow i spokojnie zeslac do ME lub jak sam powiedziales zagwarantowac mu staly abonament na lawce rezerwowych lub na trybunach.

Pozdro i bez napinki.
Odpowiedz cytując