zim zum napisał(a):

|
A nie wpadłeś na to, że gość dostaje pewnie jedne z ostatnich szans udowodnienia czegoś i jeżeli dalej będzie się tak po czole kopał to w sezonie jedyne na co może liczyć, to maksymalnie ławka ?
|
Wyobraz sobie ze wpadlem o czym zreszta napisalem ale chyba zle doczytales (post 9149, ktory zreszta sam cytowales...). Ja tylko odpowiedzialem na Twoje zdanie co ma Maaskant zrobic z Lobo skoro nikt go nie chce. Bo przeciez zgodzisz sie ze nie musial dawac kolejnej szany Lobo i stwierdzic ze nie wiaze z Nim planow i spokojnie zeslac do ME lub jak sam powiedziales zagwarantowac mu staly abonament na lawce rezerwowych lub na trybunach.
Pozdro i bez napinki.