Mozliwośc wyrobienia karty w niedzielę to jest coś co mnie bardzo miło zaskoczyło. Nie pozostaje nic innego "zamiejscowym" jak zrobic sobie w niedziele wycieczkę do Krakowa, zwiedzic SK i wypic piwko przy ciepłej słonecznej pogodzie. Uwaga tylko na czarnych.
Dodatkowo, jak ktos wczesniej wspomniał, wszystko na miejscu, odbiór od razu.
Czy ktoś jeszcze narzeka?
