Feniks1983 napisał(a):

|
Nie no masz racje trener nie ma wyjscia i musi na sile go trzymac w pierwszym zespole i w dodatku wystawiac w sparingach. Rozumiem ze nie ma mozliwosci zeslania go do ME i wyslania z tym zespolem na oboz? Jakos inne zespoly albo raczej trenerzy jak z kims nie wiaza dalej planow to maja mozliowsci a u Nas nagle Maaskant nie ma. No ciekawa teoria nie powiem.
|
A nie wpadłeś na to, że gość dostaje pewnie jedne z ostatnich szans udowodnienia czegoś i jeżeli dalej będzie się tak po czole kopał to w sezonie jedyne na co może liczyć, to maksymalnie ławka ?