Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43065
Stary 03.02.2011, 01:43
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
i to tak ledwo ledwo go powołał ;-)


także nie ma co używać argumentów "słaby, bo w kadrze nie gra", bo jego umiejętności zweryfikuje kilka meczów w OE
a co to za rozgrywki ?

Co do Maora - też wiążę z nim duże nadzieje, jak już zresztą pisałem nie raz. Cieszy natomiast 'nowa jakość' polityki transferowej Wisły. Oczywiście nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć tego, czy transfery wypalą. Ale prawdopodobieństwo, że jednak okażą się trafne jest po stokroć większe niż w przypadku naszych zakupów z ostatnich... (ho ho!) kilku dobrych lat. Oby wszystko zaczęło się zazębiać, wówczas po tej rundzie wyklarują się kolejne potrzeby kadrowe, na które Staszek na pewno znajdzie rozwiązanie w przyszłym okienku. Kluczowe jest sprawdzenie się (przynajmniej częściowe) nowych nabytków. Wówczas na pewno znajdą się pieniążki na kolejne zakupy.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując