Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43062
Stary 03.02.2011, 00:20
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
A co ma wspólnego wynoszenie Maora na piedestał po jednej jednostce treningowej oraz po kilku filmach z youtuba do tego że Błaszczykowski przyszedł do nas z IV ligi?
Gdzie ja go wynoszę na piedestał? Hm?


Chodzi o te wszystkie rokzminki typu: "skoro jest taki dobry, powinien grać już dawno w kadrze, albo w lepszym klubie". To nie ma nic do rzeczy. Dlatego podałem przykłady Błaszczykowskiego, Cantoro i Uche, którzy przychodzili z niższych lig, a okazali się poważnymi wzmiocnieniami.


Zagra kilka spotkań, to go ocenimy. Ale idę o zakład, że gorszy od Jirsaka nie będzie
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 03.02.2011 o godz. 00:23.
Odpowiedz cytując