Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Zubert_Wisla
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
158
03.02.2011, 00:16
tommiyacht
napisał(a):
moze zabrzmieć glupio ;P czy mozna zanieść wniosek wydrukowany w odcieniach szarosci ? ;P
A nie prościej uzupełnić na miejscu
Zubert_Wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zubert_Wisla
Znajdź inne posty napisane przez Zubert_Wisla