|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22
Offline
|
#157

03.02.2011, 00:07
|
Fifiorek napisał(a): 
|
A ja mam jeszcze takie pytanie... Wystarczy jak przyniosę legitymację i numer pesel na karteczce + oczywiście ten wniosek wydrukowany i uzupełniony ?
|
A wystarczy przeczytać.
Cytat:
|
Aby wyrobić nową Kartę, trzeba przyjść do Strefy Kibica wraz z dokumentem tożsamości, na którym podany jest numer PESEL posiadacza oraz widoczne jego zdjęcie (np. dowód osobisty).
|
|
|