Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43059
Stary 02.02.2011, 23:33
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Przecież ma świetnego napastnika, nazywa się Małecki. Zawodnik z klejem w nodze, typowy sęp pola karnego, nie bojący się pojedynków z jednym czy dwoma obrońcami, absorbujący linię obrony i robiący miejsce dla bardziej statycznego, ale obdarzonego lepszym strzałem Genkova - czego nam więcej trzeba? Widząc transfery, aż się prosi by zagrać 4:4:2 lub 4:4:1:1 z klasycznym napastnikiem Genkovem i wolnym elektronem Małeckim kręcącym się w okolicach pola karnego.
Jakbyś prześledził najlepsze momenty w karierze Małeckiego to większość goli zdobył dostając piłkę gdzieś w okolicach 15-20 metra, mało akcji zapisało mi się w pamięci gdzie pociągnął po skrzydle , bo najczęściej wdaje się w drybling z o jednym zawodnikiem za dużo, albo podaje niedokładnie http://www.youtube.com/watch?v=IeRznHq2eyI


A Sivakov - to inna para kaloszy, oby udało mu się zastąpić unikającego gry i grającego asekurancko Jirsaka.
Masz rację, że Mały nadaje się najbardziej na cofniętego napastnika, tyle że problem w tym, że Maaskant chce zabezpieczać środek pola. To pewnie dlatego te transfery do środka pomocy. Mały może będzie się zmieniał z Meliksonem ze skrzydła na środek i odwrotnie. Nasza gra też w gruncie rzeczy będzie polegać na wymienności pozycji. Tak to wyglądało zresztą w rundzie jesiennej. Poczekajmy na efekty pracy.
Odpowiedz cytując