alberto napisał(a):

Oj tam, oj tam ja liczę na Meliksona, że będzie odkryciem ekstraklasy
|
Dokładnie mam taka samą nadzieję !

Po tych filmach , czy relacjach widać ,że był znaczącym tam zawodnikiem , tyle lat u siebie i w końcu czas na zmianę. Powinien sobie poradzić , co do tego nie mam wątpliwości , ale czy okaże się wiodąca postacią Wisły poza moją nadzieją niestety pewności nie mam.